Byrå 1920/30-tal

397800

BYRÅ med två lådor, 1920/30-tal, Swedish Grace, mahogny med intarsia i lövträ av stiliserad fontän, svärtad skiva, ramverk runt lådorna samt ben, dragringarna märkta bröderna Miller, höjd 75, 95x48 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Rum 13

Byrå 1920/30-tal

Budhistorik (8 bud)
2668475
2666588
2 400
2666584
2666580
2665249

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.