Reseur

397799

RESEUR, Jaeger Le-Coultre, 1900-talets första hälft, etui klätt i rött läder, ca 10x6 cm

Slitage, etui med smärre skador i lädret, ur med repor

Klockor/Ur

Monter 1

Reseur

Budhistorik (14 bud)
2670744
2665050
2670743
2665050
850
2664077

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.