Byrå i alm

397798

BYRÅ med tre lådor, almfanér, draghandtag i tenn, 1930/40-tal, stämplad Svensk Möbelfabrikerna, höjd ca 67, 100x42 cm

ytslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer finns att hämta i utlämningen

Rum 19

Byrå i alm

Budhistorik (15 bud)
2669725
2669724
950
2663325
900
2663324
850
2663323

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.