Väggur

397796

VÄGGUR, 1800-talets andra hälft, skuren dekor, urtavla i emalj, höjd ca 120x38 cm

Slitage, emaljtavla med spricka

Ändringar/tillägg
Uppdragsnyckel medföljer

Klockor/Ur

Rum 8

Väggur

Budhistorik (31 bud)
2671206
2671213
2671206
2 800
2671209
2 600
2671206
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.