Roland Kempe oljemålning

397786

ROLAND KEMPE: Komposition, olja på duk, signerad och daterad ā tergo Roland Kempe 1960, ca 130x195 cm

Smärre dukskador

Rum 9

Roland Kempe oljemålning

Budhistorik (19 bud)
2671144
3 400
2670117
3 200
2668311
2670116
2668311
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.