Philip von Schantz

397609

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Sommarkväll", signerad och numrerad 31/175, färglitografi, ca 29x34 cm

Konst, Grafik, Temaauktion

Fack 17

Philip von Schantz
Budhistorik (14 bud)
2666963
2672441
950
2666963
900
2672438
850
2666963

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.