Angelica Wiik

397484

ANGELICA WIIK (född 1960): "Kristallbad", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 61x42 cm,
oramad

Rum 9

Angelica Wiik
Budhistorik (15 bud)
2674639
1 600
2673338
2671981
1 400
2673331
1 300
2671981

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.