Angelica Wiik

397483

ANGELICA WIIK (född 1960), "Sju hjärtan", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 57x35 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik
Budhistorik (21 bud)
2674663
1 700
2674642
1 600
2674659
2674642
1 400
2674512
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.