Angelica Wiik litografi

397482

ANGELICA WIIK (född 1960): "Nalen", signerad Angelica Wiik, 202/290, färglitografi, bladmått ca 85x58 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik litografi

Budhistorik (18 bud)
2674494
2674477
1 400
2674394
1 300
2674266
2674393

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.