Angelica Wiik litografi

397481

ANGELICA WIIK (född 1960): "Vargtass", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, ca 58x32 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik litografi
Budhistorik (13 bud)
2673855
2669141
2669082
950
2669082
850
2669046

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.