Angelica Wiik litografi

397480

ANGELICA WIIK (född 1960): "Resan", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 233/290, 60x42 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik litografi
Budhistorik (17 bud)
2675219
1 700
2675167
1 600
2675127
2673328
1 400
2674616
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.