Bruno Liljefors

397437

BRUNO LILJEFORS (1860-1939): Trandans, signerad och daterad 1923, olja på duk, 70x100 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Bruno Liljefors

Budhistorik (12 bud)
2690888
120 000
2689515
116 000
2689514
114 000
2689400
112 000
2688806
110 000

Slutpris SEK:
120 000
11 496 EUR, 13 500 USD
Utropspris SEK:
150 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.