Snedklaffsekretär

397049

SNEDKLAFFSEKRETÄR, rokoko, 1700-tal, fanérad i alm, förgyllda beslag, höjd ca 107, 107x56 cm

Slitage, fanerbortfall, sprickor, lagningar, nyckel saknas

Snedklaffsekretär

Budhistorik (8 bud)
2683773
5 400
2683231
5 200
2682595
5 000
2682595
4 400
2683229
4 200

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.