Ulrica Hydman Vallien

396395

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm

Oramad

Rum 9

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (10 bud)
2670804
950
2670793
900
2670803
850
2670793
2668260
650

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.