Lena A Linderholm

396393

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm

Oramad

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Rum 9

Lena  A Linderholm
Budhistorik (17 bud)
2671347
2671342
2671345
2671342
950
2671344
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.