Lena A Linderholm

396392

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Körsbärskanna", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80 x 60,5 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Rum 9

Lena  A Linderholm

Budhistorik (25 bud)
2671207
2 400
2671237
2671207
2671215
1 900
2671207
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.