Carl Fredrik Reuterswärd

396391

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3 st) "Games: Game on yellow, Game on Blue, Game on red", signerade CFR, färglitografier, bladmått vardera 61x45 cm

Oramad

Rum 9

Carl Fredrik Reuterswärd
Budhistorik (25 bud)
2671290
2671286
2671271
1 900
2671281
1 900
2671271
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.