YRJÖ EDELMANN

396389

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm

Oramad

Rum 9

YRJÖ EDELMANN
Budhistorik (22 bud)
2672332
1 800
2672330
1 700
2672316
1 600
2672304
2672258
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.