YRJÖ EDELMANN

396388

YRJÖ EDELMANN (1941- 2016): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm

Oramad

Rum 9

YRJÖ EDELMANN
Budhistorik (16 bud)
2670829
1 600
2670828
2670826
1 400
2670825
1 300
2670821

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.