Madeleine Pyk (född 1934) Slussen

396383

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 131/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm

Oramad

Rum 9

Budhistorik (16 bud)
2670564
2670060
2670059
950
2670058
900
2670057
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.