Madeleine Pyk (född 1934) Slussen

396382

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 131/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm

Oramad

Rum 9

Budhistorik (5 bud)
2669483
2667604
2667510
2665267
2665248

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.