Peter Dahl

396372

PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm

Oramad

Rum 9

Peter Dahl
Budhistorik (22 bud)
2670805
1 700
2670565
1 600
2668639
2668638
1 400
2668637
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.