Jan Håfström

396371

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad, Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm, oramad

Oramad

Rum 9

Jan Håfström
Budhistorik (21 bud)
2669551
4 800
2670812
4 600
2669551
4 400
2670811
4 200
2669551

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.