Jockum Nordström

396369

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad och numrerad Jockum 191/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm

Oramad

Rum 9

Jockum Nordström
Budhistorik (3 bud)

2669863
4 200
2664226
2663278

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.