Jockum Nordström

396367

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 145/250, litografi, bladmått ca 60x85 cm

Oramad

Rum 9

Jockum Nordström
Budhistorik (4 bud)

2666833
2666832
3 200
2665853
1 700
2664268
1 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.