Ringar guld

396102

RING, 18 k guld, 5 småbriljanter, Stockholm 1962, RING, 14 k guld, briljant ca 0,02 ct, 7 carréslipade röda stenar, ringstorlek ca 17 mm, total vikt ca 4,7 g

Stenar med slitage och en saknas, en med bucklor på sidorna

Guld/Smycken

Kundcenter

Ringar guld

Budhistorik (11 bud)
2681814
2681244
950
2681169
900
2678022
850
2676386

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.