Färglitografi C-F Reuterswärd

395895

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition mot grönt, signerad och annoterad CF Reuterswärd HC, färglitografi, 94,5x70 cm

Fack 33

Färglitografi C-F Reuterswärd

Budhistorik (2 bud)

2689936
2689381

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.