Färglitografi C-F Reuterswärd

395894

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition, signerad och numrerad Reuterswärd 13/200, färglitografi, 55x61 cm

Fack 12

Färglitografi C-F Reuterswärd
Budhistorik (6 bud)
2690710
550
2690875
500
2690710
450
2690007
2683322

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.