Ljusstakar 1800-tal

395891

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, förgylld brons, höjd 17 cm

Slitage

Metall, Belysning

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2690313
950
2688166
900
2688164
850
2683297
2683295
550

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer