Ljusstakar 1800-tal

395891

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, förgylld brons, höjd 17 cm

Slitage

Metall, Belysning

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2690313
950
2688166
900
2688164
850
2683297
2683295
550

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.