Ulf Wahlberg två färglitografier

395661

ULF WAHLBERG (1938-2014), (2) Abstrakt 1 & 2, signerade och daterade Ulf Wahlberg -99, 149 resp. 150/160, färglitografier, 33x26, 35x262 cm

Rum 9

Budhistorik (8 bud)
2691171
750
2690713
700
2691170
650
2690713
600
2691169
550

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer