Philip von Schantz etsning

395533

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stillebenträd, signerad och numrerad V. Schantz -59, 5/25, etsning, 32,5x25 cm, oramad

Rum 9

Philip von Schantz etsning
Budhistorik (3 bud)

2693665
450
2693571
2693569

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.