Philip von Schantz etsning

395532

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Tematisk omtagning, signerad och numrerad V. Schantz -58, 6/30, etsning, 24x30 cm, oramad

Rum 9

Philip von Schantz etsning
Budhistorik (5 bud)
2693459
550
2692925
500
2692775
450
2692924
450
2692775

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.