Philip von Schantz etsning

395532

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Tematisk omtagning, signerad och numrerad V. Schantz -58, 6/30, etsning, 24x30 cm, oramad

Rum 9

Philip von Schantz etsning
Budhistorik (5 bud)
2693459
550
2692925
500
2692775
450
2692924
450
2692775

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer