Bengt Böckman litografier

395531

BENGT BÖCKMAN (1926-2014): Golf- och galoppmotiv, signerade och numrerade Bengt Böckman, 44/199, 56/199, litografier, varierande format, oramade

Rum 9

Bengt Böckman litografier

Budhistorik (1 bud)

2688638
2016-08-15 20:30:25

2016-08-20 kl 21:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.