Harald Sallberg etsningar

395530

HARALD SALLBERG (1895-1963): (41) Motiv från gamla Stockholm, signerade och numrerade H. A. Sallberg, 27/150, etsningar, 13x18 cm, oramade

Rum 9

Harald Sallberg etsningar

Budhistorik (18 bud)
2694216
1 300
2694215
2694213
2694214
2694213
950

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer