Nils Kölare serigrafier

395529

NILS KÖLARE (1930-2007): (4) Kompositioner, signerade och numrerade a tergo N. Kölare -86, 63/99, serigrafier, 30,5x40,5 cm, oramade

Rum 9

Nils Kölare serigrafier

Budhistorik (2 bud)

2692892
500
2686480

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.