Philip von Schantz litografi

395528

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Havsspegel, signerad och numrerad v. Schantz, 203/310, litografi, 30x25 cm, oramad

Rum 9

Philip von Schantz litografi
Budhistorik (2 bud)

2693169
2692927

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.