Philip von Schantz litografi

395527

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Kropp och landskap, signerad och numrerad v. Schantz 66, 14/100, litografi, 28x37 cm; oramad

Rum 9

Philip von Schantz litografi
Budhistorik (2 bud)

2693450
2693167

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 190 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer