Philip von Schantz litografi

395527

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Kropp och landskap, signerad och numrerad v. Schantz 66, 14/100, litografi, 28x37 cm; oramad

Rum 9

Philip von Schantz litografi
Budhistorik (2 bud)

2693450
2693167

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.