Cajsa Holmstrand serigrafi

395526

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Pythagoras, signerad och numrerad Cajsa Holmstrand 2010, 228/320, serigrafi, bladstorlek 53x38 cm, oramad

Rum 9

Cajsa Holmstrand serigrafi
Budhistorik (1 bud)

2690021
2016-08-16 20:40:35

2016-08-20 kl 21:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.