Staffan Hallström litografi

395525

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Bussinteriör, signerad Staffan Hallström, litografi, 41x50 cm, oramad

Rum 9

Staffan Hallström litografi
Budhistorik (10 bud)
2693614
850
2686981
2693613
750
2686981
700
2693336
650

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer