Staffan Hallström litografi

395524

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Bergtagen kvinna, signerad Staffan Hallström, P.T, litografi, 38x28 cm, oramad

Rum 9

Staffan Hallström litografi

Budhistorik (2 bud)

2693434
2691274

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.