John-E Franzén litografi

395523

JOHN-E FRANZÉN (född 1942): Viridian, signerad och numrerad JEF 2005, 129/250, litografi, 30x40 cm; oramad

Rum 9

John-E Franzén litografi
Budhistorik (17 bud)
2694207
1 900
2694206
1 800
2694202
1 700
2694205
1 600
2694202

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.