John-E Franzén litografi

395523

JOHN-E FRANZÉN (född 1942): Viridian, signerad och numrerad JEF 2005, 129/250, litografi, 30x40 cm; oramad

Rum 9

John-E Franzén litografi
Budhistorik (17 bud)
2694207
1 900
2694206
1 800
2694202
1 700
2694205
1 600
2694202

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer