Jacob Dahlgren litografi

395522

JACOB DAHLGREN (född 1970): "Gud upfinn nåt nytt", signerad och numrerad Jacob Dahlgren -98, 184/320, litografi, 37x28 cm, oramad

Rum 9

Jacob Dahlgren litografi
Budhistorik (5 bud)
2693489
550
2690760
500
2685538
450
2690055
450
2685538

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer