Jacob Dahlgren litografi

395522

JACOB DAHLGREN (född 1970): "Gud upfinn nåt nytt", signerad och numrerad Jacob Dahlgren -98, 184/320, litografi, 37x28 cm, oramad

Rum 9

Jacob Dahlgren litografi
Budhistorik (5 bud)
2693489
550
2690760
500
2685538
450
2690055
450
2685538

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.