John-E Franzén litografi

395521

JOHN-E FRANZÉN (född 1942): Viridian, signerad och numrerad JEF 2005, 119/250, litografi, 30x40 cm, oramad

Rum 9

John-E Franzén litografi
Budhistorik (6 bud)
2693519
2692111
2691428
950
2691088
600
2690253

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.