Ulf Gripenholm litografi

395520

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Ljus hängande, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 9/80, litografi, bladstorlek 60x48 cm, oramad

Rum 9

Ulf Gripenholm litografi
Budhistorik (1 bud)

2694414
2016-08-20 21:17:15

2016-08-20 kl 21:20
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer