Ulf Gripenholm litografi

395520

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Ljus hängande, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 9/80, litografi, bladstorlek 60x48 cm, oramad

Rum 9

Ulf Gripenholm litografi
Budhistorik (1 bud)

2694414
2016-08-20 21:17:15

2016-08-20 kl 21:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.