Olof Hermelin

395349

OLOF HERMELIN (1827-1913): Bergslandskap, signerad Olof Hermelin 1867, olja på duk, 72x110 cm.

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Olof Hermelin

Budhistorik (3 bud)

2681992
3 400
2681991
2681589

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer