Olof Hermelin

395349

OLOF HERMELIN (1827-1913): Bergslandskap, signerad Olof Hermelin 1867, olja på duk, 72x110 cm.

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Olof Hermelin

Budhistorik (3 bud)

2681992
3 400
2681991
2681589

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.