Ljuskrona 1900-tal gustaviansk stil

395306

LJUSKRONA, för 6 ljus, 1900-tal, gustaviansk stil, höjd ca 70 cm

några prismor saknas, slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 11

Budhistorik (15 bud)
2678495
1 800
2678466
1 700
2678471
1 600
2678466
2678470
1 400

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.