stekfat bojan porslin Kina

395294

STEKFAT, BOJAN MED LOCK, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, ca 29x29 cm, bojanens höjd 23 cm

nagg

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

stekfat bojan porslin Kina

Budhistorik (3 bud)

2674751
650
2669787
600
2669787

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer