stekfat bojan porslin Kina

395294

STEKFAT, BOJAN MED LOCK, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, ca 29x29 cm, bojanens höjd 23 cm

nagg

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

stekfat bojan porslin Kina

Budhistorik (3 bud)

2674751
650
2669787
600
2669787

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.