fat/tallrikar Kina Porslin

395293

FAT/TALLRIKAR, 5 st., Kina, porslin Wanli, Kraak-porslin, diameter ca 12-21 cm

skador, lagningar, sprickor

Orientaliskt, Porslin, Temaauktion

Geijersgatan 14, Göteborg

fat/tallrikar Kina Porslin

Budhistorik (41 bud)
2678773
5 800
2678787
5 600
2678773
5 400
2678786
5 200
2678773
5 000

Slutpris SEK:
5 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer