fat/tallrikar Kina Porslin

395293

FAT/TALLRIKAR, 5 st., Kina, porslin Wanli, Kraak-porslin, diameter ca 12-21 cm

skador, lagningar, sprickor

Orientaliskt, Porslin, Temaauktion

Geijersgatan 14, Göteborg

fat/tallrikar Kina Porslin

Budhistorik (41 bud)
2678773
5 800
2678787
5 600
2678773
5 400
2678786
5 200
2678773
5 000

Slutpris SEK:
5 800
585 EUR, 695 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.