Bojan Kina

395291

BOJAN, porslin, Kina, tidigt 1900-tal, höjd ca 30 cm

slitage

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Bojan Kina

Budhistorik (18 bud)
2678718
1 900
2678713
1 800
2678713
1 400
2678716
1 300
2678713

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer