Bruno Mathsson

394798

BRUNO MATHSSON, serveringsvagn, för DUX, björk, kromade ben, höjd 63, längd 80, total bredd 94 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, mindre skador

Möbler, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Bruno Mathsson

Budhistorik (16 bud)
2670995
2670994
2670980
2670993
950
2670980
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.